خرید چیلر مدولار

خرید چیلر مدولار

چیلر مدولار به دلیل تفاوت ها و مزایایی که نسبت به چیلر های معمولی دارد ، دارای مشتریان خاصی در بازار است. برای خرید این چیلر در برند های مختلف با سرما مارکت همراه باشید.

چیلر مدولار چیست؟

ابتدا بیایید بدانیم که چیلر چیست؟ چیلر مدولار چه تفاوت هایی با چیلر های معمولی دارد؟

چیلر وسیله ای است که حرارت را با استفاده از سیکل تبرید ، از مایعات به خصوص آب ، دفع می کند. چیلرها با توجه به ابعاد مختلف بازده ، ضریب عملکرد، استهلاک و تعمیر و نگهداری به انواع مختلف تقسیم می شوند. چیلرها به دو نوع تراکمی و جذبی تقسیم می شوند که تفاوت آن ها در نوع عملکرد است. در چیلر های تراکمی از کمپرسور و در چیلرهای جذبی از جذب کننده استفاده می شود.

این چیلر یک نوع چیلر تراکمی است که در آن به جای یک کمپرسور ، از چند کمپرسور و مدار سیکل مبرد استفاده می شود. ماده مبرد در این چیلرها فریون است. نام دیگر چیلرهای مدولار ، چیلر ماژولار است. بعضی از انواع آن با توجه به نوع کندانسور ، چیلر هوایی و برخی انواع دیگر با توجه به نوع کمپرسور ، اصطلاحا اسکرال گفته می شوند. این نام گذاری از نظر نام کمپرسور مورد استفاده انجام شده است.

تفاوت این چیلر با چیلر معمولی در تعداد کمپرسور و تعداد مدار تبرید است. یعنی اگر در یک چیلر از یک کمپرسور و یا مدار تبرید استفاده شود، معمولی و اگر از چند کمپرسور و مدار تبرید استفاده شود، به آن چیلر مدولار گفته می شود.

  چیلر هوا خنک یا چیلر هوایی چیست؟

"<yoastmark

مزایا

  1. کاهش استهلاک و افزایش طول عمر قطعات

در این چیلر به دلیل استفاده از چند کمپرسور و مدار تبرید ، به تناوب و با فشار کم کمپرسور و سایر قطعات به کار گرفته می شوند که این باعث می شود ، طول عمر قطعات بالا برود.

  1. امکان تعمیرات بدون اختلال در عملکرد چیلر

در صورتی که یکی از کمپرسورها دچار اختلال شده و نیاز به تعمیر داشته باشد، با تقسیم بار عملکردی کمپرسور روی سایر کمپرسورها به وسیله کنترلر، می توان بدون هیچ مشکلی کمپرسور دارای مشکل را از مدار خارج کرده و تعمیر کرد.

  1. کاهش مصرف برق

با توجه به تقسیم بار عملی روی کمپرسور ها ، فشار وارده به شبکه از این چیلر کمتر است و درصد پایینی از توان هر کمپرسور به کار گرفته می شود. به همین دلیل مصرف برق کمتری دارد.

البته در کنار تمامی این مزایای این مدل از چیلر ، باید در نظر داشت که این نوع چیلر با توجه به چند کمپرسوره و چند مداره بودن برای تبرید ، قیمت نسبتا متفاوتی با انواع معمولی چیلر خواهد داشت.

نحوه خرید

شما می توانید برای دریافت اطلاعات تخصصی شامل ظرفیت ، توان ، بار کمپرسور و سایر اطلاعات عملی این مدل و همچنین نحوه خرید چیلر مدولار ، مینی چیلر و … در برند های مختلف ، با مجموعه ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

info@sarmamarket.com

مقایسه محصول

پاک کردن همه مقایسه