دنیایی متفاوت از تهویه مطبوع با اسپلیت سامسونگ

دنیایی متفاوت از تهویه مطبوع با اسپلیت سامسونگ

تهویه مطبوع در عصر حاضر به عنوان یکی از مسائل مهم و اساسی در صنعت می باشد. یکی از وسایل تهویه مطبوع سرمایش و گرمایش، اسپلیت سامسونگ می باشد که با سیستم فوق العاده خود می تواند تهویه مطبوع را انجام دهد. در این محتوا با اسپلیت سامسونگ بیشتر آشنا می شویم.

تهویه مطبوع در عصر حاضر به عنوان یکی از مسائل مهم و اساسی در صنعت می باشد. شرکت های بزرگی همچون شرکت سامسونگ با توجه به مطالعه و نوآوری های محققان خود در زمینه تهویه مطبوع در عصر حاضر با توجه به پیشرفت تکنولوژی موفق شده اند که وسایل تهویه مطبوع از جمله کولر گازی، فن کویل ، اسپلیت سامسونگ و … را طراحی و تولید نمایند.

کولرهای گازی از جمله وسایل سرمایش و گرمایش در زمینه تهویه مطبوع می باشند که این روزها از سایر وسایل تهویه مطبوع دیگر محبوب تر و کارآمدتر هستند. نوع پیشرفته و به روز شده کولر های گازی سامسونگ در بازار به اسپلیت سامسونگ معروف هستند.

شرکت سامسونگ

شرکت کره ای سامسونگ، سالهاست که با بهره مندی از دانش تکنولوژی ساخت کولر های گازی به ویژه اسپلیت و همچنین داشتن مهندسین باتجربه و متخصص خود و بکارگیری بهترین و مرغوب ترین متریال اولیه در ساخت محصولات خود، توانسته است که محصولات خود را نظیر اسپلیت سامسونگ به سراسر جهان عرضه نماید. همچنین شرکت سامسونگ توانسته است سال ها پیش محصولات خود را به ویژه اسپلیت سامسونگ به کشورمان، ایران عرضه نماید و مشتریان خود را جذب کند.

 

دنیایی متفاوت از تهویه مطبوع با اسپلیت سامسونگ

اسپلیت سامسونگ که نوعی کولر گازی می باشد، برخلاف کولر های گازی پنجره ای که تمامی قسمت های کولر گازی پنجره ای شامل کمپرسور، اپراتوار و کندانسور در یک جعبه می باشند، قسمت کمپرسور و کندانسور آن در محیط بیرون معمولا بر روی دیوارهای اطراف ساختمان یا پشت بام قرار می گیرد و قسمت اپراتوار آن در داخل ساختمان قرار می گیرد و تهویه مطبوع سرمایش یا گرمایش را انجام می دهد.

  ساختار فن کویل یکتا تهویه اروند چیست؟

اسپلیت های سامسونگ به دلیل داشتن تجهیزات و آپشن های مختلف این امکان را به مشتری می دهند تا به راحتی بتواند تهویه مطبوع محیط مورد نظر را به بهترین نحو انجام دهند. همچنین اسپلیت سامسونگ با داشتن ضمانت نامه و خدمات پس از فروش معتبر و داشتن نمایندگی های فراوان در سراسر کشور توانسته است از برند های دیگر تولید کننده اسپیلت پیشی بگیرد و از آنها متمایز باشد.

 

مزایای استفاده از اسپلیت سامسونگ

اسپلیت سامسونگ به عنوان یک برند جهانی در زمینه تهویه مطبوع سرمایش و گرمایش دارای مزایایی است که در زیر به برخی از آنها اشاره می نماییم:

اسپلیت های سامسونگ از نظر شکل ظاهری به دو نوع اسپلیت معمولی و اسپلیت سه وجهی تقسیم می شوند. اسپلیت های سه وجهی با داشتن دهانه عریض تر و داشتن پره های اضافی نسبت به نوع معمولی آن، تهویه مطبوع را در تمام فضا می توانند انجام دهند و باد خنک و یا گرم را به کناره ها و حتی نقاط کور در محیط مورد نظر پرتاب کنند و تبادل حرارتی را انجام دهند.

اسپلیت سامسونگ با داشتن تکنولوژی سیستم برنامه ریزی کنترل از راه دور در درون خود این امکان را به مشتری می دهد تا دمای محیط را به اختیار خود تنظیم نماید و دستگاه به صورت دائم تهویه مطبوع را انجام دهد و دمای محیط را ثابت نگه دارد و نیاز به روشن و خاموش کردن های متوالی دستگاه در طی شبانه روز نباشد و در نتیجه باعث کاهش مصرف انرژی برق در دراز مدت شود.

  روش­ های کاهش سر و صدای کولر گازی

اسپلیت های سامسونگ با داشتن تکنولوژی Virus Doctor، می توانند در هنگام تهویه مطبوع، ویروس ها و باکتری های موجود در محیط را از بین ببرند.

فیلتر قدرتمند اسپلیت سامسونگ

فیلتر بسیار قدرتمند در اسپلیت سامسونگ این امکان را می دهد تا ذرات گرد و غبار و آلودگی های موجود در هوای محیط مورد نظر را در خود به دام اندازد و هوای تمیز را به محیط بیرون تحویل دهد.

پنل و فیلتر جلوی اسپلیت سامسونگ به راحتی جدا می شوند و با شستشو منظم آنها، عملکرد سیستم را در تهویه مطبوع افزایش می دهند.

شرکت سامسونگ برای جلوگیری از خوردگی و زنگ زدن شاسی کندانسور و کمپرسور در قسمت بیرون از ساختمان، ناشی از عوامل محیطی، پوشش مخصوصی را بر روی آنها قرار می دهد تا معیوب نشوند.

شرکت سامسونگ با بهره بری از محافظ triple protector plus، کلیه تجهیزات اسپلیت سامسونگ را در برابر نوسانات برق محافظت می کند و مانع از خرابی آنها در زمان نوسان برق در شبکه می شود.

اسپلیت سامسونگ با توجه به مساحت و شرایط محیطی مورد نظر مشتری از ظرفیت ها و مدل های مختلفی برخوردار است که مشتری می تواند با توجه به شرایط خود اسپلیت را خریداری و از آن استفاده نماید.

اسپلیت های سامسونگ در دو دسته سرمایشی و سرمایشی – گرمایشی در بازار عرضه می گردند.

نکاتی در رابطه با خرید اسپلیت سامسونگ

اسپلیت های سامسونگ با داشتن خدمات پس از فروش معتبر و جهانی و داشتن نمایندگی های متعدد در سراسر ایران، این اطمینان را به مشتری خود می دهد که در کوتاه و یا بلند مدت بر حسب شرایط محیطی و نحوه استفاده، چنانچه سیستم معیوب گردید و نیاز به تعمیر و یا تعویض پیدا کرد. خریدار بتواند در کوتاهترین زمان ممکن سیستم را تعمیر کند و لوازم یدکی آن را به آسانی تهیه نماید.

  داکت اسپلیت اینورتر، بهینه در مصرف برق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

info@sarmamarket.com

مقایسه محصول

پاک کردن همه مقایسه