چیلر هوا خنک ایتالیایی

چیلر هوا خنک ایتالیایی

چیلر هوا خنک ایتالیایی چیست؟ این شاید سوال برای شما هم باشد و یا اینکه قصد دارید یک چیلر هوا خنک ایتالیایی خریداری کنید ولی نمی دانید که آیا این دستگاه برای شما کارایی دارد یا خیر. ممکن است شما قصد داشته باشید از چیلر برای ساختمان مسکونی خود و یا اداره برای تهویه مطبوع استفاده کنید و یا برای دستگاه های صنعتی خود در کارخانه نیاز به این دستگاه داشته باشید. به هرحال برای پیدا کردن بهترین جواب برای سوالاتتان در رابطه با چیلر هوا خنک ایتالیایی و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با سرما مارکت همراه باشید.

چیلر چیست؟

چیلر دستگاهی است که بر اساس سیکل تبرید تراکم بخار یا جذبی، حرارت را از مایع که معمولا آب می باشد، می گیرد.

چیلر هوا خنک ایتالیایی

این چیلرها دستگاه هایی هستند که در انواع ساختمان های مسکونی، اداری، سازمان ها و همچنین در بعضی کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

از این چیلرها به عنوان دستگاهی برای رطوبت زدایی و همچنین خنک کردن دمای هوا در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. یکی دیگر از کارایی های چیلر هوا خنک پایین آوردن دمای دستگاه های صنعتی می باشد. به این صورت که با استفاده از مایع سرد تولید شده، دمای دستگاه های صنعتی را کاهش می دهد که این عمل باعث می شود دستگاه ها بهتر کار کنند و طول عمر آنها بیشتر شود.

هر دستگاه چیلر هوا از چندین قسمت مهم از جمله: شیر انبساط، مبرد، لوله های انتقال دهنده مبرد، کمپرسور، کندانسور و آب تشکیل شده است.

  آشنایی با چیلر هوا خنک ایتالیایی

چیلرها را بر اساس کارکرد نیز به چند دسته تقسیم می شوند. بر اساس سیستم خنک شوندگی به دو دسته کندانسور هوایی و کندانسور آبی تقسیم می شوند. همچنین بر اساس نوع کمپرسور نیز چیلرها به ۴ دسته تقسیم می شوند: ۱-سانتریفیوژ ۲-رفت و برگشتی ۳-اسکرال ۴-اسکرو

چیلر هوا خنک چگونه کار می کند؟

این دستگاه های هوا خنک به این گونه کار می کند که گرمای آب را می گیرد و آن را خنک می کند. و این آب خنک شده را با پمپ به فن کویل پمپاژ می کند. همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم از این آب سرد برای خنک کردن دستگاه های صنعتی استفاده می شود. و برای دفع گرما آب نیز با استفاده از فن های در کنار کندانسور هوا خنک صورت می گیرد.

چیلر هوا خنک ایتالیایی

چیلر هوا خنک مدل های مختلف از کارخانه ها و کشورهای مختلفی دارد که شاید بتوان گفت بهترین نوع آن چیلر هوا خنک ایتالیایی می باشد. این دستگاه های ساخت کشور ایتالیا می توانند خیال شما را از بابت داشتن یک چیلر با استاندارد عالی راحت کنند. نگرانی هایی در رابطه با چیلرها به طور کلی وجود دارد که شامل کارایی، بازده، تعمیر و نگهداری آنها می باشد.

امروزه بسیاری از کارخانه ها، هتل ها، و … نیازمند استفاده از این دستگاه ها هستند و همواره به دنبال این هستند که با بهترین قیمت ممکن، مناسب ترین چیلر هوا خنک را تهیه کنند و مورد استفاده قرار دهند. پیشنهاد ما برای این افراد استفاده از چیلر هوا خنک ایتالیایی می باشد.

  بررسی فن کویل کاستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

info@sarmamarket.com

مقایسه محصول

پاک کردن همه مقایسه