دانستنی های حیاتی درباره فن کویل یکتا تهویه اروند

دانستنی های حیاتی درباره فن کویل یکتا تهویه اروند

قرار است در این مقاله درباره فن کویل یکتا تهویه اروند صحبت کنیم. با سرما مارکت همراه باشید و در آخر ما را از نظرات خود بی بهره نگذارید!

فن کویل یکتا تهویه اروند یکی از بهترین برند های ایرانی موجود در بازار تهویه مطبوع می باشد که توانسته است قطب اصلی فروش را از آن خود کند. در این بخش می خواهیم اطلاعات و مشخصات فنی و مدل های این فن کویل ها را توضیح دهیم تا بتوانید انتخابی خوب و خریدی مطمئن داشته باشید.

هرچیز که باید درباره فن کویل یکتا تهویه اروند بدانید

شرکت یکتا تهویه اروند توانسته است با ارائه دادن فن کویل هایی با کیفیت با برند های خارجی موجود در بازار برابری و حتی رقابت کند. در تولید این محصولات از مواد با کیفیتی استفاده شده است و طراحی این سیستم ها با توجه به پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا است. فن کویل یکتا تهویه اروند بر اساس نوع کاربری و موقعیتی که نصب می شوند در مدل های زبر تولید شده و به بازار عرضه گردیده است.

انواع فن کویل یکتا تهویه اروند:

تمامی فن کویل های یکتا تهویه اروند برای تکمیل عملکرد سرمایش خود نیاز به دستگاه هایی مانند چیلر ها و برای فراهم کردن گرمایش به پکیج و یا موتور خانه نیاز دارند. حال انواع این سیستم ها را به طور مختصر توضیح می دهیم:

فن کویل زمینی یکتا تهویه اروند:

فن کویل زمینی های یکتا تهویه اروند در ظرفیت های ۲۰۰ تا ۱۲۰۰ cfm در مدل های رو کار بالا زن، رو کار رو به رو زن، شیب دار و زمینی تو کار تولید شده و روانه بازار تهویه مطبوع گردیده است. فن این دستگاه ها مجهز به الکترو موتور های sisme هستند. میزان راندمان این سیستم ها بالا و صدای تولیدی این سیستم ها بسیار کم است و در هنگام تهویه محیط صدای زیادی را برای مصرف کنندگان ایجاد نمی کند.

  نکات مهم هنگام خرید فن کویل دیواری

فن کویل سقفی تو کار:

فن کویل سقفی تو کار یکتا تهویه اروند به صورت بدون پلنیوم و با پلنیوم در ظرفیت های ۲۰۰ تا ۱۲۰۰ cfm تولید شده است. در این دستگاه ها از فن سانتریفیوژ یک پارچه که با ورق های گالوانیزه ای پوشانیده شده اند به کار رفته است و این فن ها به صورت استاتیکی و دینامیکی بالانس شده اند و بر همین اساس میزان صدای تولیدی این دستگاه ها بسیار کم است و دارای قابلیت نصب در سقف های کاذب هستند که به صورت مخفی قرار میگیرند و در معرض دید نمی باشند. این دستگاه ها دارای قابلیت سفارش به همراه ترموستات دیجیتال  و یا ریموت کنترل هستند.

فن کویل کاستی چهار طرفه یکتا تهویه اروند:

این نوع از فن کویل کاستی قادر هستند هوا را به صورت یک نواخت در محیط منتشر کنند. این دستگاه ها جهت نصب نیاز به سقف های کاذب دارند.

 

فن کویل داکتی:

فن کویل ها کانالی یکتا تهویه اروند در ظرفیت های ۶۰۰ تا ۲۰۰۰ cfm طراحی شده اند. در این مدل از فن کویل یکتا تهویه اروند سرمایش و گرمایش به وسیله کانال هایی که به قسمت های مختلف از یک فضا کشیده شد است توزیع می گردد. این فن کویل ها از نظر ظاهری مانند فن کویل سقفی تو کار هستند.

استفاده از فن کویل یکتا تهویه اروند در ساختمان ها و پروژه های اداری، تجاری، مسکونی و . . . در بر گیرنده ی ویژگی های منحصر به فردی می باشد که در این بخش بیان می کنیم:

  معرفی اسپلیت مدیا

خصوصیات منحصر به فرد فن کویل یکتا تهویه اروند:

  • یکی از خاص ترین ویژگی هایی که این دستگاه ها دارند قابلیت نصب فیلتر کربن است و با وجود این ویژگی  این سیستم ها را می توان در رستوران و آزمایشگاه ها نصب نمود و می توانند به طور کامل بو های نامطبوع و همین طور دود موجود در فضا را تخلیه کنند و این باعث می شود کیفیت هوای محیط بهبود پیدا کند.
  • از نظر ظاهری این سیستم ها دارای طراحی بسیار زیبا و دکوراتیوی هستند که در دکوراسیون داخلی شما خدشه ای وارد نمی کند.
  • فن هایی که در این فن کویل ها به کار رفته است از نوع سانتریفیوژ بوده و این موضوع سبب شده است که میزان صدای دستگاه هایو کویل هایی که در فن کویل یکتا تهویه اروند به کار رفته است  دارای لوله هایی مسی است که به وسیله فین های آلومینیومی احاطه شده اند. کویل های این سیستم ها دارای قابلیت سفارش به صورت دو لوله و چهار لوله هستند. ممکن است این سوال پیش آید که منظور از دو لوله و چهار لوله چیست؟

فن کویل دو لوله:

این فن کویل ها سیستم هایی هستند که دارای یک لوله برای رفت و یک لوله برای برگشت آب هستند و می توانند فقط سرمایش و یا گرمایش را به تنهایی برای محیط فراهم کنند.

فن کویل چهار لوله:

این دستگاه ها دارای دو لوله برای ورود و دو لوله برای خروج آب هستند و می توانند به صورت هم زمان برای محیط هایی که نیاز دارند هم سرمایش و هم گرمایش را فراهم کنند.

  • از آن جایی که طراحی این سیستم ها به گونه ای است که دسترسی به اجزای داخلی آن به راحتی صورت می گیرد، تعمیر و سرویس دوره ای این سیستم ها به راحتی انجام می شود و نیازی به صرف هزینه های گزاف در این امر نمی باشد و تمامی قطعات این فن کویل ها چون در داخل کشور ساخته و تولید می شود در دسترس است.
  چیلر تراکمی

پارامترهای لازم برای انتخاب فن کویل یکتا تهویه اروند

برای انتخاب فن کویل یکتا تهویه اروند مورد نظر باید پارامتر هایی را در نظر بگیریم که در این مقاله از سرما مارکت به بررسی این نکات می پردازیم:

  • در مرحله ی اول باید ظرفیت مناسبی را که محیط مورد نظر احتیاج دارد را انتخاب کنیم تا تهویه محیط مربوطه به خوبی صورت پذیرد. زیرا صرف نظر از این موضوع موجب می شود که تهویه محیط به خوبی انجام نشود.
  • از بین مدل های فن کویل یکتا تهویه اروند بهترین نوع را مناسب با کاربری و موقعیتی که نصب می گردند انتخاب کنیم.
  • در هنگام نصب کردن این سیستم ها ابعاد دستگاهی که انتخاب و نصب می شود متناسب با فضایی باشد که دستگاه در آن محیط قرار می گیرد زیرا در نظر گرفتن ابعاد کمتر از آنچه مورد نظر می باشد باعث می شود که دستگاه دچار لرزش شود و این امر از طول عمر دستگاه می کاهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

info@sarmamarket.com

مقایسه محصول

پاک کردن همه مقایسه