تصفیه آب, مقالات

انتخاب هوشمندانه تصفیه آب

انتخاب هوشمندانه تصفیه آب

انتخاب هوشمندانه تصفیه آب وقتی صورت می گیرد که در این باره اطلاعات کاملی داشته باشید. در دنیای امروز با توجه به پیشرفت هایی که حاصل شده است اما منابع آبی اکثرا دارای آلاینده هایی از جمله آب های صنعتی و خانگی، گل و لای، باکتری، انگل و میکرو ارگانیزم های بیماری زا و … می باشد که برای سلامتی انسان ها بسیار مضر هستند و درجریان کلرزنی تصفیه آب شهری به طور کامل از بین نمی روند. به همین منظور برای حذف کامل الاینده های شیمیایی و تنظیم سختی اب در محدوده برآورده نمودن نیاز های آب شرب از دستگاه تصفیه آب که مجهز به فیلتر های ممبرین، فیلتر الیافی و … باشد استفاده می گردد.

دستگاه تصفیه آب خانگی هم الاینده ها را به طور کامل از بین می برد و هم با استفاده از فیلتراسیون و افزودن یون های مفید برای بدن به اب ، آب سالم ، سبک و گوارا را تامین می کند. دستگاه تصفیه آب به طور معمول در محل مصارف اب شرب مورد استفاده قرار می گیرد. بعضی بر این عقیده اند که اب لوله کشی شهری نیازی به تصفیه آب ندارد  که البته این باور اشتباهی می باشد به دلیل ان که ناخالصی های محلول در اب مانند سنگینی یا سختی اب ، املاح حل شده در اب و…. از اب گرفته نمی شود زیرا هزینه این امر بسیار بالا می باشد.

انواع دستگاه های تصفیه آب بر اساس تعداد مراحل تصفیه به صورت یک مرحله ای ، دومرحله ای ، پنج مرحله ای و شش مرحله ای می باشد.

انتخاب هوشمندانه تصفیه آب از نظر کاربرد و ظاهر:

تصفیه اب زیرسینکی

تصفیه اب رو میزی

تصفیه اب سردوشی

تصفیه اب سرشیری

مقایسه اب معدنی و دستگاه تصفیه اب:

املاح

املاح و ترکیبات موجود در آب معدنی بعد از استفاده مکرر در بدن رسوب کرده و موجب بیماری هایی از قبلی سنگ کلیه و.. می شود

مواد نگه دارنده

شرکت های تولید کننده آب معدنی برای ماندگاری به آب معدنی فلوراید اضافه می کنند که این ماده نگهدارنده بدون طعم و بو است اما برای بدن انساس به شدت خطرناک می باشد. زمانیکه این نگهدارنده وارد بافت های بدن شده محیط بافت را اشغال نموده و باعث خارج شدن آب های میان بافتی می گردد و بدن به طور خودکار یک لایه ی لزج ایجاد می کند که به مرور زمان بافت ها بزرگ می شوند. آب خروجی دستگاه تصفیه آب بدون مواد نگهدارنده و کاملا برای بدن مناسب می باشد.

کمک به طبیعت

استفاده از بطری های آب معدنی به طور همه روزه و همیشگی برای طبیعت بسیار مضر است.

به صرفه بودن از نظر اقتصادی:

دستگاه تصفیه آب خانگی در منازل اب سالم را به شما عرضه می نماید که در مقایسه با بطری های اب معدنی از نظر اقتصادی، کیفیت و سلامت نیز بسیار ارزشمند می باشد. اگر به ازای خرید بسته های اب معدنی که در عرض چندماه استفاده می شود یک دستگاه تصفیه اب خریداری شود هزینه ان جبران خواهد شد. در اصل هزینه خرید دستگاه تصفیه آب بسیار هوشمندانه می باشد.

برای خرید از منوی محصولات سرما مارکت استفاده کنید!

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *