اسپلیت, مقالات

اسپلیت جایگزین کولرگازی

اسپلیت جایگزین کولرگازی

اسپلیت جایگزین کولرگازی است و  نسبت به کولرگازی ها پیشرفته تر و مورد قبول مصرف کنندگان بیشتری نسبت به خنک کننده های دیگردارنداز این روطی سال های اخیری که اسپلیت ها وارد سیستم تهویه مطبوع شدند باعث تغییر بزرگی در سرمایش و گرمایش انواع محیط ها ها اهم از ساختمان،ادارات و .. شدند.اسپلیت ها امتیاز های زیادی نسبت به کولرگازی و یاحتی کولرابی دارد. با سرما مارکت همراه باشید.

موارد مهم  هنگام انتخاب و خرید اسپلیت جایگزین کولرگازی

یکی از موارد مهمی که هنگام انتخاب و خرید اسپلیت باید در نظر گرفته شود اصل بودن و باگارانی بودن کولرگازی می باشد.به این صورت که هر دستگاه یک موتور به نام کمپرسور دارند که نام و کد شرکت سازنده روی ان درج میشود پس هنگام خرید آن کد را چک کرده و اطمینان پیدا کنید یک شرکت داخلی این برند را ساپورت میکند،در غیر این صورت شما کولرگازی فیک خریده اید و یا برای تعمیرات و پیگیری هیچ شرکتی پشتیبانی ان دستگاه را به عهده نمیگیرد.یکی دیگر از نکات زمان خرید این است که تمامی اجزا دستگاه باید داخل کارتن و بسته بندی شده باشد.اسپلیت ها شامل لوازمی همچون فیلتر و باتری یدک می باشند و همچنین ریموت کنترل که تمامی این موارد باید به همراه اسپلیت بوده و جدا فروختن ان ها به مصرف کنندگان ممنوع می باشد.

اسپلیت ها علاوه براینکه دمای مورد نظر شمارا به وجود می اورند که این کار کولرگازی ها نیز هست باکتری های محیط را نیز از بین میبرند،آن ها توانایی تنظیم رطوبت هوا در میزان استاندارد را هم دارند.اسپلیت ها توسط فیلتری که داخل ان ها قرارداده شده هوارا تصفیه کرده و توسط ماده ای که نه بو و نه رنگ دارد میکروب های هوارا میکشد.علاوه براین نکات اسپلیت ها توانایی خنک کردن حجم بیشتری از محیط را دارند.

هریک از دستگاه ها دارای رده مصرف انرژی می باشند که یکی از معایب کولرگازی ها پرمصرف بودن برق ان هاست درصورتی که بیشتر اسپلیت ها رده مصرف انرژی A و حتی اینورتر هستند.

 

 

ظاهر در انتخاب کولرگازی

ظاهر نیز معیار مهمی در انتخاب کولرگازی یا اسپلیت می باشد.تنوع رنگ در اسپلیت ها امتیاز دیگری است که به ان ها داده شده،شما میتوانید اسپلیت ها را در رنگ های سفید،شیری،نقره ای و … انتخاب کنید.

از ان جا که محبوبیت اسپلیت ها در میان مصرف کنندگان زیاد شد برند های متفاوت سعی بر ایجاد کردن امکانات بیشتر در دستگاه های خود دارند مانند موزیکال بودن اسپلیت(شما میتوانید توسط فلش هنگام استفاده از ان موزیک گوش دهید)،دارا بودن LED(که به عنوان چراغ خواب نیز استفاده میشود.

برای خرید اسپلیت ها باید اطلاعات دقیق از دستگاه و حتی محیطی که دستگاه در ان نصب میشود وجود داشته باشد،اطلاعات راجب اسپلیت میتوان ظرفیت،ابعاد،نوع کمپرسور،نوع مبرد،وزن و رده مصرف انرژی بوده و همچنین شرایط مکانی که اسپلیت در ان نصب میشود که در کجا و چه شرایط اب و هوایی قراردارد ،نوع کاربری محیط چیست و …

ظرفیت اسپلیت ها از ۹۰۰۰ BTU (واحد اندازه گیری دستگاه اسپلیت) شروع شده و تا ۹۶۰۰۰ BTU نیز میرود.

 

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی در خصوص اسپلیت سامسونگ ، الجی ، وستن ایر و …  از منو بالا وارد محصول مرتبط شوید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *